Strona jest w budowie!
  • Twój koszyk jest pusty!

"Quantum Electric" Damask Light

630.38zł Ex Tax: 512.50zł

Ceramiczno-węglowy panel grzewczy został zaprojektowany tak, aby życie było cieplejsze i wygodniejsze. Połączenie ceny i jakości panelu grzewczego oraz unikalnego projektu doda wyrafinowania i uroku całemu mieszkaniu!

Oszczędności i bezpieczeństwo

Dzięki zastosowaniu nowo opracowanej technologii odkryto nową metodę pozyskiwania energii cieplnej z energii elektrycznej. Pozwala to na ogrzanie dużej powierzchni pomieszczenia przy niższych kosztach. Z uwagi na to, że panel nie zawiera metalowych części, nie przegrzewa się! Ogrzewanie panelu na powierzchni wynosi 75 °C, temperatura jest kontrolowana przez specjalny czujnik. Ta metoda bezpieczeństwa gwarantuje płynną pracę panelu, nawet w czasie, gdy nikt nie jest w domu! Państwo mogą bezpiecznie pozostawić urządzenia bez nadzoru.

Unikalny projekt

Dzięki szerokiej gamie rozwiązań kolorystycznych można wybrać panel pasujący do projektu pomieszczenia, w którym zostanie zainstalowany. Panel doskonale pasuje do salonu lub sypialni. Specjalnie dla wygody można umieścić panel na ścianie lub na specjalnych stojakach.

Opieka zdrowotna

Ze względu na to, że podczas produkcji panelu stosowano wyłącznie materiały przyjazne dla środowiska, a części ceramiczno-węglowe są wykonane z naturalnych substancji, zapewniają one optymalną temperaturę i wilgotność powietrza podczas ogrzewania. Główną zaletą ceramiczno-węglowego panelu grzewczego nad innymi grzejnikami jest to, że tlen nie jest spalany w pomieszczeniach, co z kolei pozytywnie manifestuje zdrowie całej rodziny!

Ergonomiczny

Ceramiczno-węglowy panel grzewczy został zaprojektowany w taki sposób, że podczas wykonywania głównej funkcji ogrzewania, jednocześnie służy on również za projekt pomieszczenia. Dzięki wygodnym i niezawodnym łącznikom ściennym możesz ukryć wszystkie przewody za panelem, aby się nie zbliżyły. Jeśli chcesz, możesz ukryć panel, umieszczając go na specjalnych ceramicznych podstawkach za roślinami lub meblami.

Specification
Powierzchnia ogrzewanej przestrzeni do 10 m. kw. (30 m.sz.)
Zużycie energii ±400 W
Klasa efektywności energetycznej A++
Zasilanie AC 220+250 V / 50+0.5 Hz
Temperatura powierzchni nie więcej niż 75°С
Wydajność grzewcza 720 — 750 kcal/godz
Rozmiar panelu 600mm х 600mm х 20mm
Waga 15 kg
Długość kabla 1.2 m
Gwarancja 7 lat
Żywotność 35 lat
Zawartość opakowania Panel, zapięcia ścienne, dokumentacja

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good