Strona jest w budowie!
  • Twój koszyk jest pusty!

Informacje dotyczące dostawy i płatności

Witamy na stronie "Informacje o wysyłce i płatności"! Tutaj znajdziesz przydatne informacje o warunkach dostawy, a także informacje dotyczące płatności naszych towarów.

Możesz kupić swoje produkty online i odebrać je w naszym sklepie, lub możemy wysłać je bezpośrednio do domu. Korzystamy z najlepszych operatorów w branży, aby mieć pewność, że Twoje zamówienie zostanie dostarczone na czas. Na stronie "Podsumowania" zobaczysz opis produktu, cenę i usługę dostawy. Czas dostawy zależy od wybranego adresu wysyłki, dostępności towaru i pory dnia podczas składania zamówienia.

Usługi dostawy

SERWIS REGULA DOSTAWY STOSOWNY TERMIN KOSZT
DHL  Kraje Unii Europejskiej od 7 dni
Poniedziałek - Sobota
Kalkulator dostawy
DHL Polska Polska
3-5 dni
Poniedziałek - Sobota
Kalkulator dostawy
Poczta polska
Polska
3-5 dni
Poniedziałek - Sobota
Kalkulator dostawy
DPD
Polska
3-5 dni
Poniedziałek - Sobota
Kalkulator dostawy

Po zrealizowaniu zamówienia, e-mail potwierdzający płatność zostanie wysłany na adres e-mail, a nasi menedżerowie skontaktują się z Tobą, jeśli to konieczne, w celu wyjaśnienia szczegółów zamówienia.

PŁATNOŚCI

Płatność dokonywana jest na stronie za pośrednictwem Międzynarodowego Systemu Płatności PayPal. Wszystkie dane pozostają poufne i nie są ujawniane trzecim osobom. Możesz zobaczyć status płatności za zamówienie na swoim koncie osobistym (pod warunkiem rejestracji konta na stronie). 

W przypadku anulowania towaru w ciągu 10 dni od zakupu, firma zwraca środki na rachunek bankowy (z wyjątkiem usług dostawy i prowizji od systemu płatności). Procedura zwrotu może potrwać do 3 dni. Klient z kolei jest zobowiązany do zwrotu towaru do firmy w kompletnym zestawie, dokumentach i opakowaniu. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz sekcję "Zasady & Warunki".