Strona jest w budowie!
  • Twój koszyk jest pusty!

O nas

Z UWAGI NA POTRZEBY KLIENTA

 "Quantum Plus" - jest jedynym oficjalnym przedstawicielem Quantum Electric firmy w Polsce i Unii Europejskiej, zajmująca się produkcją i wdrażaniem energooszczędnych ceramicznych promienników na podczerwień. Oferujemy niestandardowe rozwiązania do ogrzewania pomieszczenia, ponieważ w czasach, gdy urządzenia gazowe i na paliwa stałe wymagają wysokich nakładów finansowych i fizycznych, panele ceramiczne staną się niezbędnym, wysokiej jakości systemem grzewczym w domu! Urządzenia te stanowią wyłączny produkt, jak nikt na świecie produkuje takie grzejniki na takiej technologii. Staramy się, aby życie było cieplejsze, bardziej ekonomiczne i bezpieczne.

2511
KLIENTÓW
99.3%
POZYTYWNE ODPOWIEDZI
15073
JUŻ SPRZEDANE PANELE

DLACZEGO JESTEŚMY?

DLA WYGODNOŚCI WYBORU

Naszym celem jest wprowadzenie linii energooszczędnych ceramiczno-węglowych urządzeń grzewczych na podczerwień, które ekonomicznie i wydajnie ogrzewają dom lub mieszkanie. Moc naszego urządzenia wynosi zaledwie 400 watów. Przy tak niskim zużyciu energii ogrzewa do 10 m2. Nasze urządzenie utrzymuje optymalną wilgotność w pomieszczeniu, a ogrzewanie podczerwone nie wysusza powietrza, dlatego jest najbardziej komfortowe i naturalne dla ludzkiego ciała.

GWARANCJA JAKOŚCI

Gwarantujemy wysoką jakość sprzedawanych produktów. Lata udanej pracy i tysiące zadowolonych klientów pozwalają nam być w tym pewnym. Ponadto wszystkie sprzedawane przez nas produkty podlegają dokładnej kontroli jakości, więc żadne techniczne niespójności nie mogą oderwać się od oczu naszych specjalistów. Urządzenia te są produktem ekskluzywnym, ponieważ nikt na świecie nie produkuje podobnego produktu.

DOSTAWA W DOWOLNYM REGIONIE

Dostarczamy nasze towary na całym świecie. Bez względu na to, gdzie Państwo miszkają, zamówienie zostanie wysłane na czas i dostarczone bezpośrednio do drzwi lub do dowolnego innego miejsca. Przesyłka jest traktowana ze szczególną starannością, dlatego zamówione produkty będą bezpiecznie i bezpiecznie przesyłane zgodnie z oczekiwaniami. Współpracujemy z wieloma usługami spedycyjnymi, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić pełen zakres usług.

SZCZEGÓŁY FIRMY

Pełna nazwa firmy Quantum Plus Sp z.o.o.
Adres spółki ul. Hugona Kołłątaja 2b, 05-400, Otwock, Polska
Kraj rejestracji Poland
Numer rejestracyjny firmy
REGON: 368129616, NIP: 5252720676

Certyfikaty i nagrody

Nasi partnerzy

Quantum Electric

Oficjalny producent produktu "Ceramiczno-węglowy panel grzewczy" w Ukrainie

Itech International

Oficjalny przedstawiciel i dystrybutor „Quantum Plus” Sp. z o.o. w Polsce i UE

Quantum Alliance

Oficjalny przedstawiciel „Quantum Plus” Sp. z o.o. w Ukrainie i UE

RECENZJE

David Miller

“Niedawno kupiłem zakup w twoim sklepie. Zamówienie zostało wysłane i dostarczone na czas. Jakość jest świetna! Cena jest dość rozsądna. Dziękuję”

Gregory Vozdvijenskiy

“DZIĘKUJĘ! Nie tylko jesteś życzliwy, ale także dostarczasz naprawdę dobre produkty w jak najkrótszym czasie. Krótko mówiąc, jestem absolutnie zadowolony z zakupu i serwisu. Wszystko było idealne!”